• 04
  • 01
  • 02
  • 03

Kadra

1. mgr Dorota Pukowiec - dyrektor, edukacja wczesnoszkolna
2. mgr Renata Gałaszek - wicedyrektor, historia
3. mgr Ewa Pukowiec - edukacja wczesnoszkolna
4. mgr Ewa Wałach - edukacja wczesnoszkolna
5. mgr Danuta Bura - edukacja wczesnoszkolna
6. mgr Aneta Kańtoch - psycholog 
7. mgr Mirosława Bura - edukacja wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne
8. mgr Edyta Surowiec - edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Ewa Blanik - religia
10. mgr Monika Kowalska - język polski, historia
11. mgr Ewa Olszewska - geografia, informatyka, technika
12. mgr Bożena Zarańska - język polski
13. mgr inż. Ewa Pasich - matematyka
14. mgr Katarzyna Winsławska - pedagog
15. mgr Marzena Kucza-Rączka - pedagog. doradca zawodowy
16. ks. mgr Marceli Rabstein - religia
17. mgr Wiesława Tatarczyk-Sitek - biologia, chemia, przyroda
18. mgr Urszula Tchorowska - matematyka, technika
19. mgr Lucyna Tkocz-Ułanowicz - muzyka, język polski
20. mgr Mirella Fajkis - świetlica
21. mgr Marcin Sosna - wychowanie fizyczne
22. mgr Anna Palowska - nauczyciel biblioteki
23. mgr Aneta Pydzińska - Bochenko - historia, wos
24. mgr Sylwia Probierz - język angielski
25. mgr Ewa Kurpis - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
26. mgr Magdalena Sosna - język niemiecki
27. mgr Daria Szermuszyn - język angielski, plastyka
28. mgr Beata Wieszołek - matematyka, chemia, fizyka
29. mgr Aneta Kawalerowicz - język polski
30. mgr Katarzyna Lewandowska - religia
31. mgr Jolanta Król - pedagog specjalny
32. mgr Marta Cieślik - świetlica, logopedia
33. mgr Anna Cuber - język angielski
34. mgr Klaudia Brudny - edukacja wczesnoszkolna
36. mgr Magdalena Mazur - pedagog specjalny, surdopedagog, tyflopedagog
37. mgr Agnieszka Bienia - pedagog
38. mgr Wioletta Galisz - edukacja wczesnoszkolna
39. mgr Weronika Skomro - pedagog specjalny

 PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Wanda Wiertelorz - sekretarz szkoły
Justyna Jarząbek- starszy referent
mgr Małgorzata Kosiorek - Buła - księgowa

PRACOWNICY OBSŁUGI:

Alicja Wawrosz, Krystyna Wita, Aniela Szkatuła, Grażyna Adamczyk, Dorota Wiśniewska, Jolanta Tomaszczyk, Joanna Hojka, Mariola Sobala, Michał Brejza, Rafał Zmuda.