• 03
  • 04
  • 02
  • 01

Kadra

1. mgr Dorota Pukowiec - dyrektor Zespołu Szkół, edukacja wczesnoszkolna
2. mgr Renata Gałaszek - wicedyrektor Zespołu Szkół, historia
3. mgr Ewa Pukowiec - edukacja wczesnoszkolna
4. mgr Ewa Wałach - edukacja wczesnoszkolna
5. mgr Danuta Bura - edukacja wczesnoszkolna
6. mgr Maria Mitko - edukacja wczesnoszkolna
7. mgr Mirosława Bura - edukacja wczesnoszkolna i wychowanie fizyczne
8. mgr Edyta Surowiec - edukacja wczesnoszkolna
9. mgr Ewa Blanik - religia
10. mgr Monika Kowalska - język polski, historia
11. mgr Ewa Olszewska - geografia, informatyka, technika
12. mgr Bożena Zarańska - język polski
13. mgr Elżbieta Myśliwa - doradca zawodowy
14. mgr Grzegorz Wyciszczok - fizyka, informatyka
15. mgr inż. Ewa Pasich - matematyka
16. mgr Katarzyna Winsławska - pedagog
17. mgr Marzena Kucza-Rączka - pedagog
18. ks. mgr Marceli Rabstein - religia
19. mgr Wiesława Tatarczyk-Sitek - biologia, chemia
20. mgr Urszula Tchorowska - matematyka
21. mgr Lucyna Tkocz-Ułanowicz - muzyka, język polski
22. mgr Mirella Fajkis - świetlica
23. mgr Marcin Sosna - wychowanie fizyczne
24. mgr Anna Palowska - nauczyciel biblioteki
25. mgr Aneta Pydzińska - Bochenko - historia, wos
26. mgr Sylwia Probierz - język angielski
27. mgr Ewa Kurpis - wychowanie fizyczne
28. mgr Magdalena Sosna - język niemiecki
29. mgr Anna Pguła - Cichy - plastyka
30. mgr Beata Wieszołek - matematyka, chemia, fizyka
31. mgr Aneta Kawalerowicz - język polski
32. mgr Katarzyna Lewandowska - religia
33. mgr Anna - Maria Pukowiec - religia

34. mgr Ewa Hercog - psycholog
35. mgr Marta Cieślik - świetlica, logopedia
36. mgr Anna Cuber - j. angielski
37. mgr Klaudia Tatarczyk - edukacja wczesnoszkolna
38. mgr Dominika Rotkegel - pedagog specjalny
39. mgr Jolanta Król - edukacja wczesnoszkolna, asystent nauczyciela
40. mgr Dorota Płaczek - pedagog specjalny
41. mgr Agnieszka Żabińska - pedagog specjalny
42. mgr Daria Szermuszyn - język angielski

 PRACOWNICY ADMINISTRACJI:

Wanda Wiertelorz - sekretarz szkoły
Justyna Jarząbek- starszy referent
mgr Ewa Petlakowska - księgowa

PRACOWNICY OBSŁUGI:

Alicja Wawrosz, Janina Matloch, Aniela Szkatuła, Halina Sitek, Dorota Wiśniewska, Jolanta Kowalkowska, Joanna Hojka, Mariola Sobala, Michał Marcol, Rafał Zmuda.